.

.

Одлична цена
Компатибилен Проектор светилка VT70LP Сијалица за VT37 VT47 VT570

Компатибилен Проектор светилка VT70LP Сијалица за VT37 VT47 VT570

DEN 1176.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
VT70LP
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Гаранција:
120 дена
Примена:
Бизнис, Едукација,дома
фитинг за :
VT37 VT47 VT570 VT575
Број На Модел На:
VT70LP
Просечен Живот:
2500 часа
Wattage:
130W
Напон:
66-220V
Преносни:
Yes
Име:
Snlamp
Производи во категоријата
DEN 340.08 -84 %

DEN 157.44 -84 %