.

.

Одлична цена
Франција Vandoren SM611B T45 T55 T75 Џамбо JAVA рок на отплата Saxophone Отворот / рок на отплата Sib-Бб Sax Отворот

Франција Vandoren SM611B T45 T55 T75 Џамбо JAVA рок на отплата Saxophone Отворот / рок на отплата Sib-Бб Sax Отворот

DEN 3767.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
T45, T55, T75
Бренд Име:
Vandoren
Број На Модел На:
SM611B T45
Производи во категоријата