.

.

Одлична цена
Алуминиум Бургер Притиснете Двоен Хамбургер Создателот Nonstick Колачи Пети Калап за СКАРА Скара Додатоци DIY Домашна Кујна Алатка за Рак

Алуминиум Бургер Притиснете Двоен Хамбургер Создателот Nonstick Колачи Пети Калап за СКАРА Скара Додатоци DIY Домашна

DEN 566.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Месо & Живина Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
EHG0287
Метал Тип:
Алуминиум
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
BORUIT
Месо & Живина Алатки Тип:
Хамбургер Притиска
Материјал:
Метал
Услуга:
1 година гаранција/ капка превозот
Име:
Хамбургер Притиска
Употреба:
кујна алатка
Употреба:
СКАРА Говедско Месо Мувла
Големина:
285 x 115 x 80mm
Тежина:
680g
Производи во категоријата
DEN 157.44 -60 %

DEN 76.32 -60 %