.

.

Одлична цена
2 парчиња 3/4-3/4 OD (19.05 мм-19.05 mm) Двојно Ferrule Цевка Директно Компресија Фитинг СВ Цевка Конектор не ' Рѓосувачки Челик 304

2 парчиња 3/4-3/4 OD (19.05 мм-19.05 mm) Двојно Ferrule Цевка Директно Компресија Фитинг СВ Цевка Конектор не ' Рѓосувачки

DEN 552.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
3/4-3/4
Тип:
Приклучоци
Производи во категоријата
DEN 76.32