.

.

Одлична цена
Tuxedo бебе облека кратко sleeve бебе момче облека лето новороденче jumpsuit

Tuxedo бебе облека кратко sleeve бебе момче облека лето новороденче jumpsuit

DEN 213.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бебе Возраст:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Материјал:
Памук
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Plaid
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Бебе Момчиња
Материјал Состав:
Памук
Outerwear Тип:
Вест
Број На Модел На:
294
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Производи во категоријата
DEN 76.32 -86 %