.

.

Одлична цена
Планински Велосипед центар Диск Кочница Адаптер Диск Кочница Роторот Адаптер Центар за Заклучување за 6 Гром Rotors да Centerlock Центри Адаптер

Планински Велосипед центар Диск Кочница Адаптер Диск Кочница Роторот Адаптер Центар за Заклучување за 6 Гром Rotors

DEN 333.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Планински Велосипеди
Бренд Име:
WARDER
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Материјал:
Алуминиум
Големина:
180mm
Компоненти:
Диск сопирачки
Број На Модел На:
диск кочница адаптер
Производи во категоријата
DEN 157.44 -60 %