.

.

Одлична цена
0.3 mm Супер Тенок Калено Стакло Филм за Asus Zenfone 5 A501CG 2.5 D Круг Граница Јасно Екран Заштитник Стража со Чиста Алатки

0.3 mm Супер Тенок Калено Стакло Филм за Asus Zenfone 5 A501CG 2.5 D Круг Граница Јасно Екран Заштитник Стража со

DEN 39.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Lucent
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
ASUS
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
Бренд Име:
MAKISS
со силна кутија пакет:
Имаат
со чистење алатки:
Yes
Производи во категоријата
DEN 157.44 -50 %