.

.

Одлична цена
Топла Продажба 100pcs/многу Светло Зелена Organza Бонбони Торба Подарок Накит Пакување Кеси Drawable Свадба Партија Корист Подарок Торба 11x16cm

Топла Продажба 100pcs/многу Светло Зелена Organza Бонбони Торба Подарок Накит Пакување Кеси Drawable Свадба Партија

DEN 293.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Роденден Партија,Партија,Нова Година,Свадба,Божиќ,денот на Благодарноста,Децата Ден
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
11x16cm Organza Подарок Торба
Шема:
Пеперутка
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
organza
Големина:
11x16cm
боја:
светло зелена боја
Материјал:
Organza (Tulle)
Користат за:
Накит За Подарок Бонбони Козметички Чај Играчки Пакување Екран Зачувување
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Свадба Корист Подарок Торба
Тип:
Настан & Партија Материјали
Производи во категоријата