.

.

Одлична цена
10pcs/многу Нови CN3052A CN3052 СОП-8 Литиум батерија на полнење IC чип

10pcs/многу Нови CN3052A CN3052 СОП-8 Литиум батерија на полнење IC чип

DEN 127.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
CN3052A
Бренд Име:
FSXSEMI
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард
Производи во категоријата
DEN 340.08