.

.

Одлична цена
Европската Schuko да C19 AC Кабелот за Напојување,6ft schuko да C19 кабелот за напојување, C19 да schuko кабелот за Напојување, 1 buc

Европската Schuko да C19 AC Кабелот за Напојување,6ft schuko да C19 кабелот за напојување, C19 да schuko кабелот за

DEN 160.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
VOSORON
Број На Модел На:
ЕУ-C19-180
Тип:
Продолжување На Кабелот
Примена:
Индустриска Опрема
Женски Крајот Тип:
IEC
is_customized:
Yes
Машки Крајот Тип:
IEC 320
Производи во категоријата
DEN 340.08