.

.

Одлична цена
FYSARA Злато-Боја за Заклучување на Хривнија Накит Љубов Љубовник Накит Неколку Модни Романтична Дизајн Полн Кристал Алка Заклучување на Жените

FYSARA Злато-Боја за Заклучување на Хривнија Накит Љубов Љубовник Накит Неколку Модни Романтична Дизајн Полн Кристал

DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Стил:
Тренди
Бренд Име:
FYSARA
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
љубителите'
Број На Модел На:
SA0012
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Заклучување
Стил:
Романтични
Материјал:
титаниум челик
Дијаметар:
6cm
Производи во категоријата
DEN 76.32 -60 %