.

.

Одлична цена
G11 Моќен Пневматски Џек Чекан,Чекан Воздушен

G11 Моќен Пневматски Џек Чекан,Чекан Воздушен

DEN 1392.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чекан Тип:
џек чекан
Тежина:
11kgs
Број На Модел На:
G11
Бренд Име:
FGHGF
Во Текот Должина:
575mm
Работен Притисок:
0.5 MPa
Влијание фреквенција:
16HZ
Воздухот Потрошувачка:
26L/s
Влијанието на енергија:
48J
Цилиндар Дијаметар:
38mm
Воздух Црева I. D.:
16mm
Производи во категоријата