.

.

Одлична цена
0280218075,13621438687,13627566986 Маса Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За BMW 1/3 er 116i 316i 318i 318 Ti Ci E46 E81 E87 E90 E92

0280218075,13621438687,13627566986 Маса Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За BMW 1/3 er 116i 316i 318i 318 Ti Ci

DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Вител Тип:
7516159,LMM 20 08-096 ,FDM681 ,38.743
Резолуција:
13627566986,13 62 7 566 986
Чувствителност:
13621438687,13 62 1 438 687
Тип:
Жешка Жица Тип
линеарна:
0280 218 075,0 280 218 075
Тип На Сензор:
Холцер
Бренд Име:
ZCAUTO
Повторливост:
AMS903,30016,MF084,101440 ,10.1440
Мерен Опсег:
8ET009149041,8ET 009 149-041
Hysteresis:
0280218075,13 62 1 438 687
Производи во категоријата