.

.

Одлична цена
Fiesta MK8 Unpainted Задните Покривот Усна Спојлер Крило за Ford Fiesta MK8 Hatcback 2013- ST Стил

Fiesta MK8 Unpainted Задните Покривот Усна Спојлер Крило за Ford Fiesta MK8 Hatcback 2013- ST Стил

DEN 1800.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Специјални Функции:
спојлер
Име На Модел:
1
Поставување на Возило:
Задните
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Земја/Регион на Производство:
Кина, Шенжен
Бренд Име:
HastonSportsline
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
118i
118i-Година:
2012
Тип На Објект:
Спојлери
Производителот Дел Број:
не се применува
Осветленост Дел Број:
HAFORDFIE07
Поставување на Возило:
Задните
Боја:
Сива буквар
Материјал:
friber стакло
Fitment:
Одговара Ford Fiesta MK8 Hatcback покривот спојлер
EAN:
не се применува
Производи во категоријата