.

.

Одлична цена
Кол.40-62mm Вентил Седиште Здодевни Машина Алатки Авион Здодевни Машина за Полнење За Еден Цилиндричен Дизел Вентил Седиште, Единствен Секачи

Кол.40-62mm Вентил Седиште Здодевни Машина Алатки Авион Здодевни Машина за Полнење За Еден Цилиндричен Дизел Вентил

DEN 2760.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Објектот Тежина:
3.6kg
Објектот Волумен:
40-60mm
Специјални Функции:
вентил седиште поправка алатки
Бренд Име:
OBRK
Материјал Тип:
Карбид
Пакет:
пластична кутија
Модел:
OBRK-0015
Производи во категоријата
DEN 76.32