.

.

Одлична цена
Трговија На Големо Мотор Мотокрос Трки Велосипед Пакет Опашка Багаж Назад Торба Мотоцикл Нафта Резервоарот За Гориво Торба

Трговија На Големо Мотор Мотокрос Трки Велосипед Пакет Опашка Багаж Назад Торба Мотоцикл Нафта Резервоарот За Гориво

DEN 2496.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
Црна
Објектот Висина:
11cm
Име На Модел:
1680D-02
Објектот Ширина:
19cm
Специјални Функции:
Мотоцикл Резервоарот Кеси
Објектот Должина:
27cm
Тип На Објект:
Резервоарот Кеси
Материјал Тип:
Оксфорд ткаенина
Објектот Дијаметар:
27cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Производи во категоријата
DEN 340.08