.

.

Одлична цена
100PCS/МНОГУ SMD tantalum capacitor 157 j 6 V 150 uf 6.3 V тип Б 3528/1210 жолчката capacitance има поларитетот

100PCS/МНОГУ SMD tantalum capacitor 157 j 6 V 150 uf 6.3 V тип Б 3528/1210 жолчката capacitance има поларитетот

DEN 343.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Прилагодливи capacitance кристали
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
ic компоненти
Производи во категоријата
DEN 340.08 -88 %