.

.

Одлична цена
Нова Мода 20pcs 12mm рачно изработени Фото Стакло Cabochons (Боја и текстура серија)

Нова Мода 20pcs 12mm рачно изработени Фото Стакло Cabochons (Боја и текстура серија)

DEN 30.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Wadsfred
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Материјал:
Стакло
Производ Карактеристики:
Рачно изработени
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
HD12mm
Тип На Објект:
накит наоди
Производи во категоријата
DEN 340.08

DEN 76.32