.

.

Одлична цена
5pcs Железо Kilt Иглички Brooch Наоди Сребро 16x50mm Одговара Занает DIY Наоди Додатоци Резерви ( за 0.62x1.96)

5pcs Железо Kilt Иглички Brooch Наоди Сребро 16x50mm Одговара Занает DIY Наоди Додатоци Резерви ( за 0.62x1.96)

DEN 38.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Објектот Должина:
5cm
Број На Модел На:
X-IFIN-E352-1
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Ширина:
1.6cm
Објектот Тежина:
27g
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
Сребро.
Употреба:
Безбедност Brooch
единица:
5pcs
Материјал:
Железо
Големина:
about 16mm wide, 50mm long, hole
Производи во категоријата
DEN 76.32 -60 %