.

.

Одлична цена
Писмо Од Пролет Цвет Печатени Јапонски Washi Лента 3cm*10m Цртан филм DIY Илустрација Декоративни Маскирање Лента

Писмо Од Пролет Цвет Печатени Јапонски Washi Лента 3cm*10m Цртан филм DIY Илустрација Декоративни Маскирање Лента

DEN 64.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
1 ролна лента
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
ВО MM-01
Тип:
селотејп
Производи во категоријата
DEN 76.32