.

.

Одлична цена
2017 Нови 50 мешана боја Пена Хавајски Plumeria цвет Frangipani Цвет свадба коса клип 4.5 cm

2017 Нови 50 мешана боја Пена Хавајски Plumeria цвет Frangipani Цвет свадба коса клип 4.5 cm

DEN 355.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
fhc-w4.5
Бренд Име:
JINYINGHUO
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Viscose
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Материјал:
ЕВА
цвет големина:
4.5 cm
клипот големина:
5.0 cm
Боја:
9 бои
Стил:
Егзотични
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата