.

.

Одлична цена
Новите 7 Таблет За Sunstech Табот 7 Двоен Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

Новите 7 Таблет За Sunstech Табот 7 Двоен Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
HengChu
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Табот 7 Dual
Компатибилен Бренд:
За Sunstech
Производи во категоријата