.

.

Одлична цена
1 buc C19 C20 Кабелот за Напојување на Серверот Моќ UPS-от Кабел C19 Женски C20 Машки напојување кабелот 3X2.08mm плоштадот Моќ Жица 16A/250V

1 buc C19 C20 Кабелот за Напојување на Серверот Моќ UPS-от Кабел C19 Женски C20 Машки напојување кабелот 3X2.08mm

DEN 160.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
VOSORON
Број На Модел На:
C19-C20-180-2.08
Тип:
Продолжување На Кабелот
Примена:
Индустриска Опрема
Женски Крајот Тип:
IEC
is_customized:
Yes
Машки Крајот Тип:
IEC 320
Производи во категоријата
DEN 340.08