.

.

Одлична цена
10pcs/многу НОВИ paster ДА-263-5 MIC29302WU PMIC - Напонски регулатор - линеарна

10pcs/многу НОВИ paster ДА-263-5 MIC29302WU PMIC - Напонски регулатор - линеарна

DEN 113.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
SMD
is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MIC29302WU
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
FSXSEMI
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард
Производи во категоријата
DEN 340.08

DEN 76.32