.

.

Одлична цена
чипка кристал beading везови сирена долго гроздобер средновековниот фустан Ренесансата принцеза костим Викторија

чипка кристал beading везови сирена долго гроздобер средновековниот фустан Ренесансата принцеза костим Викторија

DEN 5232.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Синтетички
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
средновековниот
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Период Носии
Производи во категоријата
DEN 76.32