.

.

Одлична цена
Висок вртежен момент H Времето појас pitch12.7mm или 0.5 Гума, Neoprene Измената на сите видови на H Времето макара бесплатен превозот

Висок вртежен момент H Времето појас pitch12.7mm или 0.5 Гума, Neoprene Измената на сите видови на H Времето макара

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
H
Тип:
времето појас
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
yongpeng
Теренот:
0.5(12.7 мм)
Појас За Висина:
0.169(4.30 mm)
Забот Висина:
0.09(2.29 mm)
Ширина:
може да го направи било која големина на ширина
RangFiberglass core:
Гума со fiberglass core
is_customized:
Customizing all kinds of H Timing Belts
цена:
Според различни големина за да се направи понуда
Производи во категоријата