.

.

Одлична цена
Црна ABS Акустична Гитара Обврзувачки Purfling Лента 5 Метри 4mm x 1.5 mm Тело Проектот

Црна ABS Акустична Гитара Обврзувачки Purfling Лента 5 Метри 4mm x 1.5 mm Тело Проектот

DEN 54.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
MI0398
Бренд Име:
Kmise
Тип:
Задолжителен
Производи во категоријата
DEN 76.32 -91 %