.

.

Одлична цена
Liislee За Citroen Elysee 2012~2014 - Автомобил Обратна Копија Задна Камера + 4.3 LCD Екран Следи = 2 во 1 Rearview Паркинг Систем

Liislee За Citroen Elysee 2012~2014 - Автомобил Обратна Копија Задна Камера + 4.3 LCD Екран Следи = 2 во 1 Rearview

DEN 1235.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
Liislee
Име На Модел:
Citroen Elysee
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
Камерата & Следење
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Резолуција:
800x480
Објектот Големина:
4.3 инчен Монитор
Производи во категоријата