.

.

Одлична цена
МОДЕЛ ФАНОВИ ВО АКЦИИJacksdo - свети seiya крпа мит Атена ? Doraemon DoraCat Minamoto Shizuka Freeshipping

МОДЕЛ ФАНОВИ ВО АКЦИИJacksdo - свети seiya крпа мит Атена ? Doraemon DoraCat Minamoto Shizuka Freeshipping

DEN 955.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Предупредување:
/
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
модел фанови
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
100mm
Кукли Тип:
Модел
Големина:
One Size
Скала:
1/55
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
Смола
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Смола
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник во Собата,Војник Делови и Компоненти
Број На Модел На:
Jacksdo Атена Minamoto Shizuka
Тема:
Филм & TV
Производи во категоријата