.

.

Одлична цена
Tonlinker 4 ПАРЧИЊА Автомобил Стил ABS Хром Прозорец Лифт Копчето Декоративни Светлина Кутија Случај Налепници за Chevrolet TRAX 2014 Додатоци

Tonlinker 4 ПАРЧИЊА Автомобил Стил ABS Хром Прозорец Лифт Копчето Декоративни Светлина Кутија Случај Налепници за

DEN 719.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2014
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
50cm
Објектот Ширина:
30cm
Материјал Тип:
ABS
Автомобил Направи:
chevrolet trax
Производи во категоријата