.

.

Одлична цена
RealTS Змеј 1/35 Fallschirmjager Regiment3 (Sicily1943) , Пластични Модел комплет #6195

RealTS Змеј 1/35 Fallschirmjager Regiment3 (Sicily1943) , Пластични Модел комплет 6195

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Резервоар
Бренд Име:
RealTS
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
6195
Скала:
1
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Пластични
Предупредување:
14+
Возило:
Резервоар
Пластични Тип:
ABS
Производи во категоријата
DEN 340.08