.

.

Одлична цена
BOROSA Сини Кристал Монистра Нараквица ,Природни Кристал Монистра & Geode Druzy Алка Нараквица , Злато Сина Камен Монистра Нараквици G0297

BOROSA Сини Кристал Монистра Нараквица ,Природни Кристал Монистра & Geode Druzy Алка Нараквица , Злато Сина Камен

DEN 852.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
G0297
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Злато Позлатен
Затворач Тип:
Никој
Тип:
Природни Ахат Druzy Хривнија
Камен големина:
Околу 18~33mm Дебелина
Тежина:
25-36g
Должина:
55cm
Производи во категоријата