.

.

Одлична цена
12pcs 38MM Сина Лустерот Кристално Стакло Светилка Призми Делови Висат Приврзоци За Candelabra,Таванот Светла,Свадба Оркестарот

12pcs 38MM Сина Лустерот Кристално Стакло Светилка Призми Делови Висат Приврзоци За Candelabra,Таванот Светла,Свадба

DEN 168.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Должина:
38mm
Ширина:
14mm
Бренд Име:
TZ
Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
W1031
Висина:
38mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
призма
is_customized :
yes
дупка:
една дупка
Големина:
38mm
Количина:
12pcs
квалитет:
ААА ВРВОТ
боја:
Сина
Производи во категоријата
DEN 340.08