.

.

Одлична цена
1pcs110V 120V 12CM 120MM 12025 120x120x25mm Ракав Имајќи Кулер за Ладење Вентилација Фан

1pcs110V 120V 12CM 120MM 12025 120x120x25mm Ракав Имајќи Кулер за Ладење Вентилација Фан

DEN 352.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бучава:
32±10%велика британија
Тип:
Фан
Бренд Име:
gdstime
Фан Големина:
8 см
Пакет:
No
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
GDTAC8025S12B
is_customized:
Yes
Производи во категоријата