.

.

Одлична цена
Liislee За Mazda Premacy MK1 1999~2009 Автомобил Обратна Назад Задна Камера + 4.3 TFT LCD Екран Следи = 2 во 1 Задни Паркинг Систем

Liislee За Mazda Premacy MK1 1999~2009 Автомобил Обратна Назад Задна Камера + 4.3 TFT LCD Екран Следи = 2 во 1 Задни

DEN 1292.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Име На Модел:
CM-1111-Premacy
Бренд Име:
Liislee
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
Камерата & Следење
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Резолуција:
800x480
Објектот Големина:
4.3 инчен Монитор
Производи во категоријата