.

.

Одлична цена
Новите 7 Таблет За Piranha Радост Tab 7.0 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

Новите 7 Таблет За Piranha Радост Tab 7.0 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
HengChu
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Радост Tab 7.0
Компатибилен Бренд:
За Piranha
Производи во категоријата