.

.

Одлична цена
Glyduino DIY Додатоци Далечински управувач Smart Автомобил Робот Пластични Брзини Возач на Моторни + Пневматик гуми тркала за Arduino интелигентни автомобил

Glyduino DIY Додатоци Далечински управувач Smart Автомобил Робот Пластични Брзини Возач на Моторни + Пневматик гуми

DEN 78.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Номинална Напон:
Видете го линкот
Број На Модел На:
ФИРМИ-005
Бренд Име:
Glyduino
Затегнувачка цврстина:
Видете го линкот
Материјал:
ФИРМИ-005
Тип:
ФИРМИ-005
Примена:
ФИРМИ-005
Производи во категоријата