.

.

Одлична цена
До 2015 Луксузни Длабоко V долна облека Нов бренд секси Плус големина Мулти Боја push up градник поставите флорални везови чипка жените долна облека поставува

До 2015 Луксузни Длабоко V долна облека Нов бренд секси Плус големина Мулти Боја push up градник поставите флорални

DEN 239.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чаша Големина:
70A, 70B, 75A, 75B, 75C, 75D, 80A, 80B, 80C, 80D, 85A, 85B, 85C, 85D
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Материјал:
Памук,Полиестер
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Им Помогнам,Поместена,Unlined
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Четири Кука-и-око
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,Конвертибилна Ремени
Бренд Име:
JIAOYIFEN
Боја Стил:
Природна Боја
Големина:
70A,75A,80A,85A,70B,75B,80B,85B,75C,80C,85C,75D,80D,85D
Производи во категоријата