.

.

Одлична цена
6pairs Про Силикони Eyelash Perming Curler Виткање Лажни Лажни Око Трепките Продолжување Shield Подлога

6pairs Про Силикони Eyelash Perming Curler Виткање Лажни Лажни Око Трепките Продолжување Shield Подлога

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Големина:
6pairs
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Количина:
6Pairs
Број На Модел На:
FE-0283
Лажни Трепки Стил:
Други
Производи во категоријата