.

.

Одлична цена
Нови LCD Дисплеј Матрица 7 PRESTIGIO MULTIPAD 7.0 Премиер 3G PMP7170B Таблета TFT внатрешна LCD Екран Замена Панел Бесплатен Превозот

Нови LCD Дисплеј Матрица 7 PRESTIGIO MULTIPAD 7.0 Премиер 3G PMP7170B Таблета TFT внатрешна LCD Екран Замена Панел

DEN 565.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
За PRESTIGIO MULTIPAD PMP7170B3G
работа:
PRESTIGIO MULTIPAD PMP7170B3G 7170B PMP7170
Производи во категоријата