.

.

Одлична цена
Блескави 10pcs/30pcs/60pcs Лустерот Кристали 76mm/63mm Icicles Кристал AB Украси Аурора Borealis Кристали Призмата Suncatchers

Блескави 10pcs/30pcs/60pcs Лустерот Кристали 76mm/63mm Icicles Кристал AB Украси Аурора Borealis Кристали Призмата

DEN 513.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
63mm 10pcs, 63mm 60pcs, 63mm 200pcs, 76mm 10pcs, 76mm 30pcs, 76mm 150pcs
Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
Име:
Кристал Лустерот Icicle Pendant
боја:
AB
Големина:
63mm,76mm
Обликот:
Icicle pendant
Материјал:
k9 кристално
Употреба:
Свадба гарланд/X-mas дрво, лустерот светилка синџири
Пакет:
10pcs,30pcs,60pcs,150pcs,200pcs може да избере
Производи во категоријата