.

.

Одлична цена
4 парчиња YAKO бренд cnc машина stepper моторни нуркач YKD2608MH-DK CNC рутер чекор моторни

4 парчиња YAKO бренд cnc машина stepper моторни нуркач YKD2608MH-DK CNC рутер чекор моторни

DEN 8640.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
YKD2608MH-DK
Бренд Име:
MOVIMIENTO
Производи во категоријата