.

.

Одлична цена
ПЕЈАЧОТ МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ ИГЛА ПЛОЧА Q60D103004 ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ,SPECAILLY ЗА 4423,4432,5511, ДЕЛ # 416472401

ПЕЈАЧОТ МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ ИГЛА ПЛОЧА Q60D103004 ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ,SPECAILLY ЗА 4423,4432,5511, ДЕЛ 416472401

DEN 156.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Нога
Употреба:
presser
Материјал:
Matel
Производи во категоријата