.

.

Одлична цена
Посебни Дише столче Покритие За KIA K2K3K4K5 Kia Cerato Sportage Оптима Maxima карневал авто додатоци 3 28

Посебни Дише столче Покритие За KIA K2K3K4K5 Kia Cerato Sportage Оптима Maxima карневал авто додатоци 3 28

DEN 3503.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
wenbinge
Објектот Висина:
20cm
Mfg Серија Број:
посебни
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Должина:
50cm
Специјални Функции:
Мека, удобно, топло, не влијае на седиштето потоплите систем
Материјал Тип:
Лен
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Материјал Тип:
Лен
Производи во категоријата