.

.

Одлична цена
Tonlinker Покрие Случај Налепници за KIA KX5 година Додатоци 2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил ABS Хром ретровизорот дожд веѓите

Tonlinker Покрие Случај Налепници за KIA KX5 година Додатоци 2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил ABS Хром ретровизорот дожд

DEN 191.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Модел Година:
2016-17
Специјални Функции:
Декорација & Заштита
Бренд Име:
tonlinker
Име На Модел:
.
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
20cm
Производи во категоријата