.

.

Одлична цена
нови Оригиналниот Зафат Гума За Нико D5100 Камера Замена Единица Поправка на дел 1H998-213

нови Оригиналниот Зафат Гума За Нико D5100 Камера Замена Единица Поправка на дел 1H998-213

DEN 477.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Леќа Тип:
Заменлив
Тежина:
101g-150g
Број На Модел На:
D5100
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Стабилизација На Слика:
No
Фокусна Должина:
23
Посебна Карактеристика:
Никој
надворешен блиц:
No
Големина На Екранот:
< 2
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Оптички
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Тип На Сензор:
CMOS
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Чување Тип:
SD Картичка
Бренд Име:
youe блескаше
Производи во категоријата