.

.

Одлична цена
DWE CC RF DWE CC RF 9 Фреквенција Копија Шифрирана NFC Smart Картичка RFID Копир ID IC Читателот Писател англиски верзија

DWE CC RF DWE CC RF 9 Фреквенција Копија Шифрирана NFC Smart Картичка RFID Копир ID IC Читателот Писател англиски

DEN 1295.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
C004
Фреквенција:
125khz,13.56 mhz читателот писател копир
дупликат:
EM4100 / EM4200/s50 на унодц/S70 картичка /запис
Напон:
3V
Батерии:
не вклучуваат
Близината Опсег:
3-5cm
боја:
Сива
Материјал:
Пластични
Тежина:
0.2 kg
warrently:
една година
димензија:
10cm*4cm*13cm
Производи во категоријата