.

.

Одлична цена
Насликани Цвет Washi Лента Маскирање Лента За Hobonichi Дневник Декоративни Хартиена Трака Девојки Креативни-подароци Училиште-материјали 30mmx10m

Насликани Цвет Washi Лента Маскирање Лента За Hobonichi Дневник Декоративни Хартиена Трака Девојки Креативни-подароци

DEN 71.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
цвет тенџере 30mmx10m
Селотејп Тип:
washi лента
Број На Модел На:
Washi
Тип:
селотејп
Бренд Име:
ЏЕЈМИ БЕЛЕШКИ
Големина:
30mmx10m
Употреба:
лаптоп излет дневник книга diy алатка додатоци
Функција:
Јапонски washi хартија
Тип:
Рака-насликани florid
Производи во категоријата