.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот purpl жолта кварцен кристал 6mm круг 108 монистра долг синџир нараквици роденден занает наоди накит B980

Бесплатен превозот purpl жолта кварцен кристал 6mm круг 108 монистра долг синџир нараквици роденден занает наоди накит

DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B980
Функција:
нови нараквици
Компатибилност:
NO
Производи во категоријата