.

.

Одлична цена
LED Ноќ Светлина Од 1,5 W 12V JST Приклучок за РК Multicopter Quadcopter Хели Автомобил

LED Ноќ Светлина Од 1,5 W 12V JST Приклучок за РК Multicopter Quadcopter Хели Автомобил

DEN 95.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Големина:
1.5W 12V
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Технички параметри:
Вредноста 7
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Број На Модел На:
Quadcopter
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Aeolian
Производи во категоријата